Kontsert lõppes õhtul kell pool kaksteist looga „Personal Jesus“. Pärast seda võtsid fännid suuna kodu poole. Bublik kirjutas, et lauluväljakult lahkunud rahvamass meenutas justkui laulu- ja tantsupeo rongkäiku.

Kontserdikülastajad kõndisid mööda sõiduteed, seetõttu oli liiklus Narva manteel kuni Reidi tee ristmikuni peatatud. Vaesed autojuhid jõudsid vaid oodata, millal rahvahulk hajub.

Varasemalt kolm korda Eestis esinenud bänd andis kontserdi oma märtsis alanud „The Memento Mori Touri“ raames. Tallinnas toimunud kontsert oli nende ainus esinemine Baltikumis. Kontserdile saabus 40 000 külastajat.

Memento Mori tuur on Depeche Mode'i 19. turnee ja esimene alates 2018. aastast. Bändi viimane turnee „Global Spirit Tour“ (2017–2018) oli Depeche Mode'i seni pikim, mille jooksul anti 130 kontserti üle kolme miljonile külastajale.

„Memento Mori“ on Depeche Mode'i 15. stuudioalbum ja järg 2017. aasta kriitikute kiidetud albumile „Spirit“, mis jõudis 11 riigis esikohale, olles esiviisikus rohkem kui 20 muus riigis.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid