Lil Kim, pärisnimega Kimberly Jones, esines reedel õhtul hip-hopi 50. sünnipäeva puhul New Yorgis. Ta esitas laval räppides oma tuntuid laule, kuid ühel hetkel juhtus piinlik apsakas. Nimelt oli räppari nibu libisenud tema särgi vahelt välja.

Räppar ei teinud apsakast isegi välja ning sujuvalt jätkas oma šõuga. Ülejäänud kontsert läks hästi, ilma ühegi piinlikkuseta, ja fännid olid ta esinemise üle ekstaasis, vahendab Page Six. Lil Kim avaldas muljet oma Gucci jaki, sätendava särgi ja lühikeste pükstega. Jalas oli pikad ja punased kontssaapad.

Lil Kimil juhtus esinedes äpardus

Lil Kim on tuntud oma julge ja napi riietuse poolest, kuid talle just meeldib avalikkust šokeerida.

Kunagi oli Lil Kim abielus räppar The Notorious Biggiega. 1996. aastal avastas Lil Kim, et on lapseootel, kuid sünnitamise asemel otsustas aborti teha. Ta ütles 1999. aastal ajakirjale The Source antud intervjuus: „Ma teadsin juba seda tüüpi suhet, mis mul Biggiega oli, ja teadsin, et (lapse saamine - toim) on midagi, mis ei saa juhtuda.“

Räpidiiva sünnitas 39-aastasena 2014. aastal oma ainsa lapse nimega Royal Reign. Kim on uhke ema ja on rääkinud meedias, kuidas ta kasvatab oma tütart üles: “Minu tütar on mõistev ja on tark.“. Lapse isa on ka samuti räppar, nimega Mr. Papers.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid