Soome väljaanne Seiska väidetel on Erna elus uus armastus vähemalt maikuust saati. Ta on käinud oma uue silmarõõmuga korduvalt väljas ning nad on koos kvaliteetaega nautinud.

Augusti keskel oli Ernat ja tema salapärast kaaslast nähtud koos Kuopio turul. Nad olid pärastlõunal einestanud kohaliku turukohviku terrassil ning nautinud seal smuutit ja leida. „Neil kahel oli piisavalt rääkida. Erna näitas mitu korda mehele oma telefoni. Nad olid rahulikus meeleolus ega teinud teistest välja,“ sõnas paari näinud allikas Soome meediale.

Allika sõnul oli Erna oma armsamaga jaganud ka lembehetke ja kallistanud teineteist pikalt. „Näis, nagu nad oleksid üksteisega hüvasti jätnud, kuigi nad lahkusid koos,“ lausus allikas veel. Pärast kohtingut olid Erna ja ta silmarõõm sõitnud ilmselt tagasi Helsingisse, kus fitnessikaunitar hetkel elab.

Seiska spekuleerib, et ilmselt on tegu sama mehega, kellega Erna juba pikemat aega koos mõnuleb. Erna ja kõnealune mees olid ka koos maikuus Kreeta saarel puhkamas käinud.

Soome väljaanne püüdis instakaunitarilt saada tema uue suhe kohta kommentaari, kuid Husko jäi napisõnaliseks. „Ma ei taha kommentaare jagada, kui elus on selline uus asi,“ oli ta salapäraselt vastanud. Samuti pole ta avalikustanud oma uue kallima nime oma sotsiaalmeediakanalitel.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid