Kuigi Alberti ja Charlene lahkuminekust on kirjutatud ka varem, siis Voici on üks väljaanne, kes on vürstipaari pereasjadest äärmiselt hästi informeeritud. Seda, et prints ja printsess pole juba aastaid ühise katuse all elanud, on olnud pikemat aega avalik saladus Monacos, kuid nüüd tahab Charlene kolida Šveitsi.

Monaco vürstipere puhkusereisil eelmisel nädalal.

Nagu ka teistes kuninglikes perekondades, siis ka Monacos kehtib seadus, et laste hooldusõigus läheb sellistel puhkudel monarhile. Voici allikate sõnul on Albert aga üllatavalt vastutulelik sellele, et Jacques ja Gabriella tulevikus Šveitsis ema külastama hakkavad. Väidetavalt on prints valmis printsessile maksma 12 miljonit eurot kompensatsiooni aastas.

Samuti pole keegi kindel, kas vürstipaar üldse ametlikult lahutama hakkab, sest Charlene olevat andnud lubaduse aidata kuninglike kohustuste täitmisel. Voiciga rääkinud inimeste sõnul võivad kroonitud pead jätkata avalikult ürituste külastamist paarina ning seda ei tehta ainult ühiste laste nimel, vaid kogu institutsiooni säilitamise jaoks.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid