Curly Stringsi kaasahaaravad meloodiad on kuulajaid nii siin kui sealpool riigipiiri võlunud lausa kümme aastat. Pole tõenäoliselt eestlast, kellel ei hakka sõnadega „Kauges külas, vanaema juures..“ koos ka loole iseloomulik viis peas helisema. Nüüd võtab armastatud bänd enda viimased kümme tegutsemisaastat kokku ning teeb seda eriti vägevalt – uhke juubelikontserdiga, kus astub üles pea 100 esinejat.

„See on vaieldamatult Curlyde vingeim kontsert, mis reedel Eesti Vabaõhumuuseumis toimuma saab. Lisaks võimsale Curlymaratonile ehk spetsiaalselt selleks õhtuks loodud kontserdikavale, kus põimuvad meie vanemad ja uuemad lood, pakub põnevust üks väga meie nägu ülesehitatud õhtu,“ rääkis bändi liige Villu Talsi ning lisas: „Näiteks enne ametliku kontserdikava algust loovad alal meeleolu 25 folkmuusikut ning üheks õhtuks avame ka uksed Curly Stringsi näitusele.“

Lisaks Curly Stringsile astuvad „Üle ilma“ juubelikontserdil üles ka nublu, Estonian Voices ja Airi Liiva Laulupesa lapsed, kes kannavad üheskoos ette ainulaadse kava. Lisaks on avatud lasteala, kõhutäidet pakuvad erinevad toitlustajad ning meelelahutusprogramm on värvikas.

„Kümme saadakse ju vaid korra ja seda peab väärikalt tähistama! Seetõttu põimib kogu õhtut eksklusiivsuse loor, millelt saab katte heita vaid siis, kui reedel meie sünnipäevale tuled,“ lisas bassist Taavet Niller, hoides juubeliüllatusi saladuses.

Curly Stringsi kuuluvad Eeva Talsi, Taavet Niller, Villu Talsi ning esimest korda näeb reedel avalikul kontserdil ka bändi uut kitarristi Peeter Priksi.

Veel viimased eelmüügi piletid leiad SIIT!