„Eesti Jalgpalliliit oli kohustatud UEFA poolt korraldama mängul seal samal väljakul. Tõenäoliselt nad teadsid, et väike oht on olemas, meie ei teadnud. Ju neile tundus meiega lihtsam jännata kui UEFAga,“ avaldas NOËP ehk Andres Kõpper oma arvamust.

Siiski lisas ta, et jalgpalliliidu inimesed on olnud vastutulelikud ja proovinud leida lahendusi. „Võib aru saada, et selliseid asju juhtub. Kindlasti ebamugav asjade kulg, aga mis teha,“ ohkas ta.

Esialgselt pidi staadionikontsert aset leidma juba möödunud laupäeval, kuid Kõpperil olid uued plaanid kohe varnast võtta. Nimelt paljastas muusik, et õhtul, mil ta oleks pidanud tuhandete ees esinema, väisas tema kodu vägagi prominentne muusik – Saksamaalt pärit artist Malou. „Ta oli Tallinnas, sest pidi ju kontsert olema,“ suutis mees ka ise naerda ebaõnne üle.

Malou pole ainus inimene, kelle graafik edasilükkumise tõttu muutus. Staadionikontsertiga on ju seotud sadu inimesi ning kuupäeva ümber tõstmine ei möödunud valutult. „See on olnud väga suur peavalu küll meie tiimile, aga saame hakkama. See kuupäev ei saanud sobima ilma teatavate mööndusteta,“ paljastas ta.

NOËPi staadionikontsert toimub 2. septembril, kus erikülalistena astuvad lavale Alika Milova ja armastatud ansambel Trad.Attack!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid