Juba mõned kuud tagasi sahistati, et Sobtšak on teise lapse ootel. Naine tegi lõpu pikka aega kestnud spekulatsioonidele, avaldades bikiinipildi, millel Sobtšaki rasedusest pole haisugi. Postituse all olevas kommentaariumis pakuvad mitmed Sobtšaki fännid, et tegemist on vana fotoga. „Kas on siis rase või mitte?“ küsis üks jälgija. „Tegemist on vana fotoga! Ta peaks praegu beebiootel olema!“ on teine veendunud.

Sobtšak abiellus 2013. aastal näitleja Maksim Vitorganiga. Peres kasvab 2016. aastal sündinud poeg Platon.

Ksenija juhitud YouTube'i saates „Ettevaatust: Sobtšak“ käis hiljuti külas Läti estraadilaulja Laima Vaikule, kes pakkus välja, et Venemaa järgmine president peaks olema Putinile ja Ukraina sõjale avalikult vastu hakanud meelelahutaja Maksim Galkin.

„Vaatame, äkki saab Maksimist president. Või äkki saab hoopis Alla Pugatšova. See oleks ime! Mina hääletaksin Galkini poolt ja venelased hääletaksid ka, ma usun. Venelased, mõelge. Maksim ei ole poliitik. Temast saaks täiuslik president, sest temas oleks inimlikkust,“ ütles Vaikule toona.

Vaikule nentis ka, et tema ja Alla Pugatšova suhted on alati olnud erakordselt sõbralikud ning kuulsuste rivaalitsemisest ei saa juttugi olla. „Ma pole kunagi kellegagi võistelnud. Kasvasin üles erineva muusikaga. Alla on rahvakunstnik. Tema ongi Venemaa! Loodan, et venelased järgivad tema arvamust,“ ütles Vaikule.

Samuti avaldas laulja arvamust, et Pugatšova tuleb pärast Venemaalt lahkumist kolleegide avaliku hukkamõistu ja kriitikaaga toime. Ta peab oma sõpra tugevaks naiseks ja kinnitab, et Primadonna suudab kõik üle elada.