Tantsuõpetaja Katri Mäkinen ja endine jalgpallur Aki Riihilahti, kes kohtusid 2021. aastal Soome saates „Tantsud tähtedega“, panid leivad ühte kappi 19. augustil.

Iltalehti sõnul ei ole abikaasad sõlminud abieluvaralepingut.

Ent paaril on väga erinev sissetulek. Avalikest maksuandmetest on selgunud, et 2021. aastal oli Aki sissetulek 129 471 eurot ja Katril 46 495 eurot.

2020. aastal oli Aki sissetulek lausa 159 336 eurot, Katri oma 19 485 eurot.

Alates 2013. aastast on Aki olnud jalgpallimeeskonna HJK Oy tegevjuht. Katri on kutseline tantsija ja teda on aastaid nähtud tantsuõpetajana saates „Tantsud tähtedega“. 2023. aastal oli Katri üks Eurovisioni lauluvõistluse võitja Käärijä taustatantsijaid.

Pulmad peeti Eestis

Nii Iltalehtile kui ka Ilta-Sanomatele saatis värske abielupaar, kes on jõudnud juba sõita mesinädalaid veetma, mõned laused, mis võtavad nende senise suhte kokku. „Käisime kunagi koos tantsimas, aga see tants kestab terve elu,“ ütles Aki vihjates nende tutvumisele saates „Tantsud tähtedega“. Täpselt kaks aastat tagasi moodustati neist tantsupaar ning nüüd tegid nad 130 külalise ees Tallinna toomkirikus oma suhte ametlikuks.

„Meie teekond sõprusest armastuseni on loonud suurepärase aluse üksteise mõistmiseks ja tundmaõppimiseks. See samm oli meie jaoks lihtsam, kui Aki jaoks oli tantsima õppimine. Oleme suurepärane meeskond,“ jätkas Sakust pärit eestlanna Katri, kes nüüdsest kannab perekonnanime Riihilahti.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid