Jonas Kaarnamets on laulukirjutaja ja kitarrist. Ta on seni enim tuntust pälvinud indie-bändi Frankie Animal asutajaliikme ja kitarristina. Aastaid tagasi oli Jonas suhtes oma bändikaaslase, Frankie Animali laulja Marie Vaiglaga.

Jonas on teinud koostööd paljude tuntud muusikutega, näiteks Erki Pärnoja, NOËPi ja Sander Mölderiga. 2020. aasta märtsis alustas ta jonas.f.k nime all soolokarjääri ja avaldas lühialbumi „buda.01“. 2022. aasta juunis lõid Jonas Kaarnamets ja Kristjan Kallas bändi SUVE ja andsid välja samanimelise debüütalbumi.

Möödunud nädalavahetusel roosiaias viibides miilustasid Evelin ja Jonas baarialal. Nad vestlesid heatujuliselt, jagasid teineteisele toidupalasid ja tõmbasid kordamööda üht ja sama sigaretti. Keemia nende vahel oli vägev ja paistis kaugele. Evelin ja Jonas hoidsid roosiaia kaunite lillepeenarde vahel jalutades teineteisel käest kinni ja poseerisid meelsasti fotograafidele.

Paar pidutses presidendi vastuvõtul hiliste õhtutundideni. Koos tantsiti ka Singer Vingeri legendaarsete hittide järgi. Üritusel viibinud nägid neid viimaste külaliste seas rõõmsas tujus lahkumas.

Loe Evelin Võigemasti uuest suhtest edasi SIIT!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid