Kroonika andmetel toimus tseremoonia osa laupäeval kell 15 Toompeal. Pärast seda suundus pruutpaar uhke pulmarongiga Siidrifarmi abiellumist tähistama.

Victoria on vahetanud oma perekonnanime ja on nüüd Victoria Airapetjan.

Muusik Liis Lemsalu sai pulmas olla omapärases rollis - nimelt joogiülema abi.

Stefan on teatavasti Armeenia juurtega, mistap ka loogiline, et sümboolselt on õlgadel lavašš. Too on Armeenia köögi põhitoiduaine.

Instagrami kontol jagas Stefan ka kaunist pulmafotot.

Stefani ja Victoria abiellumisest saab pikemalt lugeda tuleval nädalal eksklusiivselt Kroonikast!

Viimastel kuudel oli Stefan aegajalt pulmapeolt saladusloori kergitanud ja avaldanud detaile tema ja Victoria tähtsa päeva asjus. Märtsi alguses sõnas Stefan raadio Star FMi eetris, et keeruliseks osutus pulmakülaliste nimekirja tegemine - eriti ootas ta oma pulma kaugelt Armeeniast tulevaid pereliikmeid.

Alguses oli Victorial ja Stefanil plaan teha väike pulm. Veel rääkis ta tollal, et pulma korraldamine pole odav lõbu. „Kuna pulmad on sellised kulukad asjad, siis iga inimene, kes kuuleb, et tuleb pulma mingit teenust pakkuma, siis paneb ta ühe nulli otsa,“ rääkis Stefan siis. Veel märkis ta tollal, et pulmas toimub suhtlus eesti keeles, aga Armeenia traditsioonid on kenasti esindatud - näiteks šašlõkivardad ja ringtantsud.

Stefan ja Victoria teatasid oma kihlusest eelmise aasta sügisel. 28. oktoobril tegi muusik sotsiaalmeediasse postituse, mille andis märku, et paar on kihlunud. Möödunud aasta detsembri lõpus sündis nende perre tütar Maya.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid