Laupäevaks, 2. septembriks, mil NOËP ehk Andres Kõpper kogu staadioni värisema paneb, ilusat ilma ei lubata.

Keskkonnaagentuuri sünoptik Kairo Kiitsaku sõnul liigub 2. septembri õhtul madalrõhkkond aeglaselt Loode-Eesti ranniku lähedalt Soome lõunaranniku suunas. „Selle serva mööda kanduvad hoovihmapilved üle Harjumaa ja Tallinna, on äikeseoht. Aeg-ajalt võib sadu mõõdukas/tugev olla. Hoovihma võib sadada öötundideni, aga nende sisse tuleb ka pause. Ilm on tuuline. Puhub mõõdukalt tugev kagu- ja lõunatuul, öö hakul pöördub järk-järgult edelasse. Õhusooja on õhtul 14-16 kraadi, öötundidel langeb 12-14 kraadi ümbrusse,“ ütles Kiitsak Kroonikale.

Kontserdile on oodata üle 10 000 inimese

Lisaks NOËPile astuvad soojendusartistidena lavale ka Trad.Attack! ja Alika. NOËPi kontserdile on oodata Piletilevi andmetel üle 10 000 inimese. Ta on muljetavaldava karjäärikäiguga artist. Üksnes Spotifys on tema loomingut kuulatud üle 60 miljoni korra, eriti tänu Itaalias kuldplaadina tunnustatud loole „fk this up“. Album „No Man Is An Island“ tõi talle Eesti Muusikaauhindadel neli tiitlit ning sel aastal ilmus tema viimane plaat „Move Your Feet“.

„Vaadates täna tiimi tehtud pilte lavaehitusest, hakkas mulle vaikselt kohale jõudma, et pigem tuleb päris suur kontsert. Ja see sõna „pigem“ omab parajas koguses irooniat, sest see tuleb rets. Ma proovin stressamise asemel protsessi nautida, sest kes teab, võib-olla on tegu ainsa staadionikontserdiga, mida kunagi anda saan. Seega tasub kohale tulla – nii minul kui ka publikul,“ ütles NOËP.

Piletilevi Groupi juhatuse esimees Sven Nuutmann sõnas, et tegemist on ajaloolise hetkega nii Eesti muusika kui ka Piletilevi jaoks. „Oleme uhked, et saame toetada Eesti artiste nende eesmärkide saavutamisel, ja ühtlasi tunneme rõõmu, et publikul on antud sündmuse vastu erakordselt suur huvi,“ lisas Nuutmann.

NÖEPi ametlik järelpidu toimub Fotografiskas ja ka sinna on oodata hulk rahvast.

Piletid ja lisainfo leiad Piletilevi kodulehelt.

Vaata ka staadioni plaani:

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid