Noorpaaril vedas väga Eestimaa ilmaga. Päikesepoiss Stefanile ja tema päikeselisele kaasale Victoriale andis ilmataat oma õnnistuse - pulmapäeval ei tulnud tibakestki vihma. Pulmakorraldajal oli laulatuse pidamiseks igaks juhuks ka teine koht välja vaadatud, aga Victoria ja Stefan lootsid nii väga, et tseremoonia saab ikka õues imeilusal Toompea platvormil tehtud, ja nad isegi ei küsinud pulmakorraldajalt, mis oleks plaan B.

Laulatusele oli kutsutud meeleolu looma muusik Carlos Ukareda. Noorpaar ütleb, et ta tegi selle nende jaoks lausa maagiliseks. „Carlos laulis sel ajal, kui Vici koos isaga altari poole kõndis. See oli meie lugu - One Directioni laul „You and I“,“ meenutab Stefan heldimusega.

„Liigutav,“ lisab Victoria.

Pärast laulatust suundusid Stefan ja Victoria uhkes pulmarongis Siidrifarmi abiellumist tähistama. Kaks suurt LuxCharteri bussi viisid külalised kohale, noorpaar aga saabus ägeda retroautoga, mille oli saanud Klassikarendist.

„Naljakas lugu on see, et me saime väikest pulli teha, enne kui peopaika saabusime. Meil oli info, et ajakirjanikud jõudsid juba Siidrifarmi ja on valmis pilte klõpsutama. Tegime nii, et vahetasime enne kohalejõudmist Getteri ja Otiga (laulja Getter Jaani ja tema elukaaslane Ott-Sander Palm – toim.) autod ära ja alles kohapeal vahetasime tagasi,“ meenutab Victoria väikest vimkat.