Kristina Tarmet

„Tantsud tähtedega“ staar, tantsutreener Kristina Tarmet ütles Kroonikale, et esimene september oma lapsi kooli saata on tema pere jaoks jaoks esmakordne ja uus. „Oleme perega väga põnevil ja mina veidi hirmul ka et kuidas koolis minema hakkab ja kas leitakse toredaid sõpru ja kas peale kooli ikka turvaliselt koju saab jne. Kuid õnneks on Saku veel siiski piisavalt väike koht ja kõik asjad kuidagi käe jala juures ja kogukond on ka väga tore,“ lisas ta.

Kristina on abielus Andro Tarmetiga ja neil on kaksikutest lapsed - Aron ja Nora.

Kirstina Tarmet perega.

Brigitte Susanne Hunt

Aasta meelelahutaja Brigitte Susanne Hunt alustas tänavu sügisel kooliteed Tallinna Ülikoolis ja võtab ette juuraõpingud. Tarkusepäeval postitas ta sotsiaalmeediasse pildi endast ülikooli sättimas ja mõlgutas mõtteid eelseisva teekonna osas. „Imeilusat uur kooliaastat meile. Ma olen nii elevil, kõik on uus septembrikuus,“ kirjutas ta oma Instagrami postituse juurde ja lisas hiljem, et on juba liitunud juuratudengite organisatsiooniga.

Brigitte Susanne Hunt

Anni Rahula

Multitalent Anni Rahula jagas sotsiaalmeedias pilte sellest, et tema ja Tomi Rahula tütar Rubi alustas täna kooliteed. „Mu süda läks päriselt kooli! Nii vapper! Nii lõbus! Nii asjalik! Nii uudishimulik!,“ kirjutas Anni postituse juurde. „Kui aeg lendab, siis see huvi õppida ja uurida, katsetada ja avastada on selles pisikeses peas nii suur alati olnud,“ sõnas ta veel.

Lisella Beatrice Kirjutaja

Lauljatar Lisella Beatrice Kirjutaja jagas sotsiaalmeedias pilti endast ja sõbrannast Tallinna Ülikooli peahoone ees poseerimas. „Nüüd siis nii,“ kirjutas ta klõpsu juurde ja märkis ära BFMi kooli.

Lisella Beatrice Kirjutaja

Liis Lemsalu

Lauljanna Liis Lemsalu jagas 1. septembri puhul sotsiaalmeedias kunagist pilti endast. „Ilusat esimest koolipäeva,“ kirjutas ta foto juurde.

Liis Lemsalu

Keili Sükijainen

Tänavu aasta seksikaima naise tiitliga pärjatud telesaatejuht Keili Sükijainen postitas oma Instagrami kontole ammuse pildi esimesse klassi minemisest. „Esimese klassi juntsu kodus, ikka vahvlilokkidega ja pidžaamas,“ kommenteeris ta pilti.

Keili Sükijainen

Tanja Mihhailova-Saar

Lauljanna Tanja Mihhailova-Saar postitas Instagrami ammuse pildi, millega soovis oma fännidele ilusat kooliaasta algust.

Urmas Paet

Poliitik Urmas Paet avaldas sotsiaalmeedias endast samuti kunagise foto koolipoisina. „Ja ongi 1. september. Kaunist kooliaasta algust! Nii nagu see oli ka eelmise sajandi teisel poolel,“ kirjutas ta oma postituse juurde.

Synne Valtri

Lauljanna Synne Valtri jagas Instagramis pilti koos oma armsa tütre Sandriiniga, kes asus õppima 12. klassi. „Imeilusat viimast kooliaastat, pisike,“ kirjutas Synne foto juurde.

Synne Valtri

Jüri Ratas

Poliitik Jüri Ratas jagas Instagramis mustvalget fotot endast kooli mineva poisina. „1. september on oma traditsioonides alati eriline ja meeldejääv päev, mis toob kaasa nii pidulikuma meeleolu kui ka palju uut. Nii ei ole see teisiti ka täna. Jätkugu teil kõigil õppimisindu ja rohkelt avastamisrõõmu kõigest uuest, mida kooliaasta pakub. Armsad õpilased, õpetajad ja lapsevanemad! Soovin teile kõigile ilusat tarkuse- ja teguderohket uut kooliaastat!“ kirjutas ta pildi kõrvale.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid