Üheks Evelini uueks sugulaseks osutus Anna Pihli juhitud saate kaudu teoloog Uku Masing, kes lahkus meie seast 1985. aastal ehk viis aastat pärast näitlejatari sündi.. Nende ühised esivanemad on Berdi Toomas ja Anu, kes elasid Sutlema mõisa piirkonnas 18. sajandil.

Samast kandist avastati ka Evelini teine uus sugulane, kelleks osutus armastatud lauljatar Lenna Kuurmaa. Evelini ja Lennat ühendab üks esiema Ann, kes sai elu jooksul kahe erineva mehega lapsed. Esimesel korral astus ta liitu endast 38 aastat vanema Jüriga, kes oli mõisas kokk. Temaga sai ta kolm poega ja ühes neist pojast põlvneb Evelin.

Kui esimene abikaasa ära suri, võttis staaride esiema Ann uue mehe – mõisa köögis töötas veel üks Jüri, kelle poja Ann võttis. Temaga sai Ann neli last, kellest põlvneb Lenna.

Seega on Lenna ja Evelin viienda põlve nõod ning mõlemad naised olid üllatunud, et see pole üldsegi kauge suguliin. „Ma ei oleks üldse oodanud, et Evelin. Ma ei oodanud üldse mitte midagi, ma olin valmis, ma ei tea milleks iganes. Issand kui tore,“ rõõmustas Lenna.

„Meile meeldib, et meil on ühine esiema. Selline naiste jõud ja vägi,“ tõdes Evelin. „Ma arvan, et meis mõlemis ongi seda tugevat naise väge, mis Ann äkki meile natukene siis kaasa andis,“ lisas Lenna.

Saatesarja kogu uus hooaeg on vaadatav lisaks ERRile ka Elisa Huubis.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid