Allikate sõnul on 34-aastase muusiku meeskond suhelnud mitme Los Angeleses tegutseva advokaadiga ning Jonas on valmis lahutuspaberid lähiajal sisse andma.

Väidetavalt on staarpaari abielu varjutanud viimased pool aastat mitmed probleemid, mida Jonas ja Turner enam lahendada ei suuda. TMZga rääkinud inimeste sõnul on just mees olnud see, kes nende kahe ühise tütre üle viimase kolme kuu jooksul hoolitsenud on. Samal ajal on ta ka aktiivselt oma pereansambliga tuuritanud ning lapsed on temaga kaasas olnud.

Vaatamata sellele, et paar on viimase poole aasta jooksul käinud koos ka avalikel üritustel, pole Jonas viimastel nädalatel oma abielusõrmust kandnud.

Nende suhe algas 2016. aastal, kui Turner oli 20-aastane tõusev täht. Vaid aasta hiljem olid nad juba kihlunud ning 2019 tehti nende suhe ametlikuks. Kõigepealt abiellusid nad Las Vegases asuvas väikses kabelis, kuid kaks kuud hiljem tegid nad lähedastele suure pulmapeo Pariisis. 2020. aastal sündis nende esiklaps ning eelmisel aastal sündis neile ka teine tütar.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid