Ljadov, kes räpparina kasutab nime Majorlilkween, on andnud välja uue loo nimega „Poison Ivy 2“. Palal teevad kaasa ka Maliibu Miitch ja Tricks ning eestlanna on märgitud ka loo üheks produtsendiks. Times Square'il asuvale suurele reklaamtahvlile kuvatigi just selle singli reklaamfoto.

Eestlanna, kes oma modellikarjääri jooksul töötas maailmakuulsate brändide heaks ja poseeris ka populaarsetes ajakirjades, käis reklaami Times Square'il ka ise kaemas. „Mina ja mu bitchid reklaamtahvlil,“ kirjutas Ljadov oma Instagrami storydesse.

Arvatavasti ei tulnud enda näo nägemine niivõrd tähtsas kohas Ljadovile suure üllatusena. Nimelt on räppari poolt Instagrami üles laetud videos märgata, et tema uut singlit reklaamiti pinnal, mida saaks rentida igaüks. Tegemist on TSX ekraaniga, kuhu saab samanimelise telefoniäppiga osta reklaampinda vägagi lihtsalt vaid mõne nupuvajutusega. Valid välja endale sobiva kuupäeva ja kellaaja ning laed üles materjali, mida soovid ekraanil näidata. Ühte reklaami kuvatakse 15 sekundit.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid