Morton andis Sky Newsi hommikuprogrammile intervjuu, kus tulid jutuks ka viimasel ajal ringelnud kõlakad selle kohta, et Harry soovib kolida tagasi kodumaale. Ekspert aga laitis sellised kuulujutud koheselt maha: „Mis Meghan Markle hakkab siis tegema kniksu Kate Middletoni ees? Ma ei usuks seda. Praeguses perspektiivis ma seda ei näe. Neil on nüüd ju omad tegemised Californias.“

Temast tähtsamate kroonitud peade ees kniksu tegemine tuli teemaks ka skandaalses Netflixi dokumentaalsarjas, kus Harry ja Meghan rääkisid lõpuks ära loo sellest, kuidas nad Suurbritanniast „põgenesid“. Saate jaoks antud intervjuus kirjeldas Meghan, kuidas ta lahkunud kuninganna Elizabeth IIga esimest korda ootamatult kohtus ning pidi käigupealt õppima kniksu tegemist. Paljude vaatajate arvates tegi Meghan oma sõnavõtu ja kniksu demonstreerimisega kuningliku perekonna traditsioone maha.

Kuninglikud kõrgeausused peavad kummardama ja tegema kniksu ainult siis, kui nad kohtuvad majesteetidega. See tähendab seda, et Meghan peaks Kate'i hakkama väga pidulikult tervitama siis, kui viimasest saab tulevikus kuninganna.

Haryy sõidab sel nädalal üksinda Suurbritanniasse selleks, et võtta osa WellChild auhinnagalast. Pärast seda lendab ta Saksamaale, kus Meghan temaga liitub. On teada, et prints ei kohtu Londonis olles oma kuningast isa ega prints Williamiga.

Harry külastus leiab aset täpselt aasta pärast seda, kui kuninganna Elizabeth II meie seast lahkus ning prints Charlesist sai kuningas.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid