5. septembrist näidatakse kinodes üle Eesti Rain Rannu uut komöödiafilmi „Vaba raha“. Hoogne ja humoorikas seikluskomöödia jutustab loo sellest, kuidas erinevad inimesed – kooliõpilasest vanaemani ja konservatiivsest pankurist krüptoärimeheni – mõistavad raha. „Vaba raha“ on kaasahaarav ja meelelahutuslik film rahatarkusest, mis viib meid California palmide alla, pöörasesse põgenemisstseeni ja Läänemerele luksjahiga seilama, pakkudes samal ajal igaühele äratundmisrõõmu ja mõtteainest ühe tänapäeva kõige võimsama sümboli üle.

Noore IT-spetsialisti Taavi rollis astub üles Märt Pius, kelle elu liigub ülesmäge seni, kuni pank ta kodulaenu otsuse tagasi lükkab, misjärel tuleb üles leida aastaid tagasi saadud krüptorahaga mälupulk.

Steffi Pähn kehastab noort õpetajat Liisat, kes püüab koos oma elukaaslase Taaviga iseseisvat elu alustada, kuid unistus uuest kodust seisab vaid ühe mälupulga taga.

Rain Rannu filmis „Vaba raha“ astuvad üles tuntud Eesti näitlejad Märt Pius, Ivo Uukkivi, Steffi Pähn, Amanda Hermiine Künnapas, Mari Lill, Marta Laan jt., aga ka Hollywoodis tegutsev Ungari näitleja Miklós Bányai („FBI: International“) ning Netflixi filmist „Luther: The Fallen Sun“ tuntud Einar Kuusk.