„Palju on räägitud sellest, et maakohtadest sobiva kaaslase leidmine on väljakutseline, sest nooremad ja riskialtimad on juba tõmbekeskustesse ära läinud. Kuid ka maamehed ja -naised otsivad partnerit, kellega tulevikule vastu astuda ja edasist elu jagada. „Sellest saab meie suvi“ annab selleks võimaluse ja toob eheda maaromantika otse teleekraanidele,“ ütles Elisa sisujuht Toomas Ili.

Kaheksa kaaslast otsiva mehe ja naisega sai lähemalt tutvust teha mai alguses Kanal 2 eetrisse ja Elisa Huubi jõudnud avasaate vahendusel. Vaatajad, kes soovisid mõne osalejaga veelgi lähemalt tuttavaks saada, said saatest täpsemalt teada, kuidas endast märku anda, misjärel kutsuti valitud paarilised kohtingule ja valiti suviseks teekonnaks välja need, kellega sooviti veelgi pikemalt aega veeta.

„Kunagi olid maakohad need, kust aina linna poole kibeleti. Viimaste aastate jooksul on aga olukord muutunud ja paljud linnakärast väsinud inimesed otsivad võimalusi, kuidas mürast ja olmestressist veidigi eemale saada. Lisades valemisse võimaluse leida endale uus kaaslane, muutub maaelu veelgi kutsuvamaks,“ ütles saate produtsent Raimo Kummer. 

Suvel kohtusid mehed ja naised nädalast-nädalasse kaaslaste kandidaatidega kuni leidsid selle ühe ja õige, kellega minna romantilisele reisile ja sobivusel jääda kokku terveks eluks. „Sellest saab meie suvi“ põhihooaeg alustab Elisa Huubis juba 7. septembrist.

Maaelust pakatavat romantikatormi juhib Romi Hasa. 

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid