Mänguliste, kuid mõjuvate biidimaastike heliribal vallanduvad emotsioonid aeglaselt, kus NOËP-i hoogsad seaded teevad peagi ruumi äikeselistele sündilainetele, mis puhastavad hinge, jättes nende kiiluvette vaid armastuse. „Ma mõtlen seda südamest, kui ütlen, et sa oled minu oma“, laulab Malou, tema hääl unistav ja täis hellust. Segades indie-popi ja unenäolise elektroonika, kannab NOËP vaevata edasi helilisi meeleseisundeid, mille algatasid Malou hiljutised singlid „Lose That“ ja „Lying“, juhatades sisse lauljatari uue peatüki.

„Kohtusin Malouga umbes 5-6 aastat tagasi Hamburgis ja sellest ajast saadik olen instas tema karjääri vahelduva eduga jälginud. Eelmise aasta novembris olin Aasias puhkusel, kus kippusin iga päev ikkagi mussi tegema. Malou oli siis üles pannud story, kus ta mingit laulukirjutamissessiooni oodates oli kiirelt teinud klaveril ühe pala. Mulle jäi see kohe kõrvu, tegin väikese ekraanisalvestuse, kus eraldasin vokaali ning produtseerisin sellest valmis loo. Kuna Maloule see kohe väga meeldis, siis saigi ühiselt otsustatud, et anname laulu koos välja. Selline mõnus varasuvine hängimuss,“ kommenteerib Andres Kõpper.

Värske koostöösingel sai vaimustava live-esitluse NOËP-i vaimustaval staadionikontserdil Tallinna A. Le Coq Arenal ja on nüüd saadaval kõikidelt digitaalsetelt platvormidelt.

Hawaii juurtega Hamburgi põliselanik Malou on loonud ainulaadse muusikalise tee, mida iseloomustab vastupidavus ja autentsus. Kasvades üles pärast lapsendamist armastava pere juures, avastas ta oma loo jutustamiseks muusika. Tema kinematograafiline heli kaunistas juba 2019. aastal filmi „Balaya“ nimilugu ja tema laulu „Focus“ esitleti Apple'i põhisündmusel möödunud aasta sügisel, täiendades suurepäraselt uusimate iPhone 14 Pro kaamerafunktsioonide avalikustamist.

Enne oma hiljutisi sooloesinemisi lõi 24-aastane lauljatar korduvalt laineid elektroonilise muusika maastikul esiletõstetud artistina, tehes koostööd selliste tuntud tegijatega nagu Jan Blomqvist, VINAI, Dubdogz, Selva ja Scorz. Tema koostöö „Breathing“ Ben Böhmeri ja Nils Hoffmanniga on Spotifys kogunud üle 55 miljoni striimi, kindlustades Malou positsiooni muusikalise jõuna, kellega tuleb arvestada.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid