Oma välimusega Sükijainen tavaliselt eksperimente ei tee, kuid vaheldust soovivad aeg-ajalt kõik naisterahvad. Alati särav Keili otsustas oma blondid kiharad veidi tumedaks värvida. „Okei sõbrad, nüüd midagi täitsa uut,“ kirjutas telenägu enda Instagrami story’s.

Keili Sükijainen

„Oii kui kaua olen mõelnud, et võiks veits julgemalt oma loomuliku tooni välja tuua,“ kirjutas Keili Instagramis.

Aasta seksikaimaks naiseks valitud Sükijainen rääkis möödunud juunikuus Kroonikale antud intervjuus, et on saanud palju komplimente oma särava naeratuse ja pikkade jalgade kohta. „Mulle on väga meeldinud, kui öeldakse, et mul on lahe iseloom ja hea huumorimeel,“ ütles Keili.

Kui Keili saaks oma välimuse juures midagi muuta, siis mis see oleks? „Teismelisena uurisin hoolega, kuidas jalanumbrit väiksemaks opereeritakse ja kas kasvu on võimalik kinni keerata, sest ma ei sobinud kunagi punti. Mul on olnud ka faas, kus ma ei jaksanud „blond ja suure naeratusega – järelikult rumal ja lihtsameelne“ stereotüüpidega võidelda ning arvasin, et kui juuksed tumedaks värvin, võetakse mind tõsisemalt. Mingi hetk käis klõks ära ja sain aru, et need, kes kujundavad oma arvamuse välimuse järgi, eksivad ja see näitab neid endid hoopis teises valguses. Olen õppinud end väärtustama ja hoidma ning olema täpselt selline naine, nagu mulle meeldib,“ nentis ta.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid