Muuhulgas jagab Kersti ka töö telgitaguseid, millega on väga lihtne samastuda. Neljapäeval jõudis Kersti Instagrami storysse näiteks mäng, kus pidi ära arvama, mis pildil toimub. Kas endine president valmistus sinises kleidis trenni minekuks? Kas oli pildil tegemist rehvivahetusega? Või soovis Kersti hoopis pingil istet võtta, et mustad tossud siniste kingade vastu välja vahetada, et tööle minna? Õige vastuse said teada siis, kui valisid mingi variandi neist kolmest ning sellele peale klõpsasid.

Kersti Kaljulaid | Instagrami story

Tuleb välja, et endine president on, nagu paljud teisedki, kõigest inimene ja kannab peale kingade ka tosse. Sest õigeks vastuseks osutus kolmas variant, milleks oli kingade jalga panemine, et tööle minna.

Kersti Kaljulaid | Instagrami story

Kersti Kaljulaid juhib sel aastal ÜRO kõrgetasemelist töögruppi New Yorgis, mille teemaks on õpetajate nappus ning õpetajate ettevalmistus. Hetkel toimuvad töögrupi liikmetega soovituste sisu läbirääkimised.

Kersti Kaljulaid | Instagrami story

Üks päev tagasi jagas endine president ka teist ikoonilist momenti, kus näitas oma küüsi, mis on värvitud kollaseks ja siniseks. „On mitmeid viise oma sõnumit edasi anda.“

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid