Red Bull SoundClash saab olema erakordne, sest lisaks imelistele artistidele juhivad seda suurejoonelist showd armastatud multitalendid Eleryn Tiit ja Kristel Aaslaid, kes mõlemad ootavad juba huviga, mis täpselt 4. novembril Unibet Arenal toimuma hakkab.

Eleryn Tiit usub, et Red Bull SoundClash saab olema mõlemale artistile uudne ja ka üpriski närvesööv kogemus. „Enda loomingut on nad harjunud esitama, kuid kuidas hakkavad kõlama coverid üksteise lugudest? Publikul saab olema seda igal juhul väga põnev vaadata,“ ütleb lauljatar.

Kristel Aaslaid on aga väga ootusärev. „Ma ootan väga SoundClashi, kuna see on hea viis näha neid muusikuid uuest küljest ja lasta neil oma loovus tõeliselt kuumaks ajada - põnevad voorud ja võistlusmoment - ma arvan, et näeme ja kuuleme väga väga huvitavaid etteasteid,“ kinnitab Aaslaid.

Põnev kontseptsioon

Kaks lava, kaks artisti - maailmakuulus Red Bull SoundClash show algab ka Eestis soojendusega, mille käigus esitavad artistid oma armastatumaid hitte. Esimene voor kannab nime „Cover„, kus mõĺemad artistid saavad ülesandeks esitada oma versioon mõnest tuntud laulust. Teises voorus – „Takeover„ - võetakse ette rivaali laulud ja esitatakse neid oma võtmes. Loo originaalne esitaja alustab ning tema vastane võtab loo poole pealt üle.

Kolmas voor on „Clash„. Algab metsik sõit läbi artistide muusikalise universumi! Kaks legendi panevad proovile oma muusikaliste võimete piirid, muutes oma suurimad hitid eriliseks, jättes kõik kaasaelajad hingetuks.

Finaalis astuvad üles erikülalised, kes võivad määrata duelli saatuse! Kes võidab Red Bull SoundClashi? Saab võitjaks NOËP või hoopis Gameboy Tetris? Võim on publiku käes, sest võistluse võitja valitakse aplausimeetriga! Tule kohale, sest just sinu hääl võib otsustada!

Piletid Red Bull SoundClashile on saadaval piiratud koguses Piletitaskus. Üritus toimub Unibet Arena Blackboxis.

Rohkem infot leiad Red Bull SoundClashi kodulehelt.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid