„Raadio on mõeldud informatsiooni edastamiseks ja meelelahutuse pakkumiseks. Saan teha seda, mis mulle kõige paremini sobib – rääkida,“ sõnab Aunaste ja loodab tekitada kuulajates oma kohalolekuga positiivseid võnkeid.

Kui varem oli tuntud telenägu valmis arutama küsimusega „Mida teie arvate?“ igasugu teemasid, siis nüüd on tema fookus muutunud. Ta ei soovi enam süveneda päevapoliitikasse või lahata keerulisi maailmavaatelisi küsimusi. Selle asemel proovib ta keskenduda sellele, kuidas muuta saade nauditavaks ja meelelahutuslikuks, tuues esile kõige parema muusika ning lõbusad ja kaasahaaravad vestlused.

Maire Aunastele on muusika erilisel kohal ja ta nimetab seda isegi oma õnne allikaks. „Isegi kui ma enam ei suuda kõndida, kui ma suudan ainult ühte kätt liigutada, teeb mind õnnelikuks ainult muusika,“ räägib ta.

Külalissaatejuhtidega Elmari hommikuprogramm on eetris tööpäevadel kella kuuest kümneni ning toob kuulajateni mitmekesised isiksused ja unustamatud raadiohetked kogu septembri vältel. Kuu viimasel nädalal rõõmustab raadiokuulajaid näitleja Andres Dvinjaninov. Saade on kindel valik neile, kes soovivad oma hommikud alustada positiivsete mõtete, naeratuse ja muusikaga.