Nutikas riietumine on võti, mis aitab sul sügisilmu täiel rinnal nautida

Sügisesel perioodil on temperatuurid muutlikud ja kihiline riietumine on parim viis enda kaitsmiseks. Nutika riietumisega saad välja näha stiiline ja moekas, kuid samal ajal olla soojas ning nautida sügist külmetamata.

Alustuseks on soovitatav kanda aluskihina niiskust juhtivat alussärki, pikkade varrukatega pluusi või sooja termopesu, mis kaitseb sind higistamise eest ja hoiab naha kuivana, juhtides niiskuse (rõskuse) toote pealispinnale.

Teise kihina saad juba omaenda stiilile toetuda. Lisa soojust pakkuv kiht, milleks võib olla kerge kardigan, moekas villane kampsun või mõnusalt pehme fliis. Need materjalid hoiavad sind hubaselt soojas.

Kolmas ehk väline kiht on vaat et kõige olulisem. See kiht kaitseb sind ilmastikuolude eest, nagu tuul ja vihm. Üks hea ja kvaliteetne vett ning tuult hülgav jope või vihmamantel on suurepärane investeering sinu tervisesse. Vali stiilipuhas mudel, mis sobib su rõivastusega ning võimaldab sul liikuda vabalt ja mugavalt.

Kevad-sügisjopel on eriline koht sinu garderoobis just oma mitmekülgsuse tõttu. Need joped on kerged ja hingavad, pakkudes piisavalt soojust jahedamatel päevadel, samal ajal aga mitte ülekuumenemist soodustades. Vihmajoped on saadaval erinevates stiilides ja värvitoonides, võimaldades sul nautida vihmamängu maitsekalt ja muretult.

Nutika riietuse loomisel mõtle universaalsusele, et kihte saaks hõlpsasti lisada või eemaldada vastavalt päeva temperatuurimuutustele.

Sügissaapad ja kummikud on ideaalsed kaaslased sügisesel ajal, pakkudes stiili ning mugavust

Sügis on aeg, mil loodus värvi muudab ja õhk hakkab jahenema. Koos selle muutusega tekib ka vajadus uute jalanõude järele, mis suudaksid sind kaitsta muutliku ilma eest ja samas lisaksid stiili igapäevasele riietusele. Mõnusast sügisilmast hoolimata võivad märjad jalad tuju rikkuda. Vali vetthülgavad jalatsid, mis hoiavad su jalad kuivana ka märjal maapinnal. Olgu nendeks saapad, vabaajajalatsid või kvaliteetsed kummikud, veendu, et need sobiksid sinu stiiliga ning tagaksid su jalgadele maksimaalse mugavuse.

Alates klassikalistest nahksaabastest kuni stiilsete matkasaabasteni, pakuvad need lõputuid võimalusi riietumise täiustamiseks. Madalad saapad on suurepärane valik linnaekskursioonideks ja igapäevaseks kandmiseks, samas kui kõrgemad saapad pakuvad rohkem soojust ja kaitset heitlikumate ilmastikuolude korral.

Kummikud on sügisesed lemmikud, eriti vihmaste päevade ja märja ilma korral. Need vastupidavad ja veekindlad jalanõud ei ole mitte ainult funktsionaalsed, vaid ka trendikad. Praktilisi kummikuid on nii stiilsete mustrite kui ka efektsete värvidega ning need on mõeldud nii linnatänavatel kui ka maal looduses jalutamiseks. Nende põrutus- ja veekindlus muudavad kummikud hädavajalikuks valikuks neile, kes soovivad nautida sügist ilma jalatsite pärast muretsemata.

Otsi välja oma lemmikmütsid ja pehmed sallid ning katseta uusi stiile

Sügisesel ajal on oluline mitte ainult hoida end soojas, vaid lisada oma riietusele ka stiili ja isikupära. Mütsid, kindad ja sallid on just need aksessuaarid, mis täiendavad sinu väljanägemist ning hoiavad sind mugavalt soojas, kui päevad muutuvad jahedamaks. Lase oma loovusel lennata ning loo ainulaadseid kombinatsioone, mis teevad su sügise värvikaks ja soojaks!

Sügis on imeline aeg, mil loodus pakub silmailu ning õues viibimine on nauditav tegevus. Kihiline riietumine, tuult- ja vettpidavad joped, mugavad jalatsid, õhukesed kindad ning mütsid on vaid mõned võtted, mis aitavad sul nautida õuerõõme ka heitlike ilmade korral. Ära lase muutlikel ilmastikuoludel end heidutada – varusta end õigete rõivaste ja varustusega ning sukeldu sügise ilusse täiel rinnal! Nutikas riietus ja praktilised valikud aitavad sul kogeda sügise ilu ilma mugavust ning stiili ohverdamata.

Leia oma täiuslikud sügisesed rõivad ja jalatsid Weekendi kauplustest ja e-poest www.weekend.ee.

Jaga
Kommentaarid