48-aastane Kim Mathers elab Michigani osariigis ning piltidelt tundub, et sajandivahetuse paiku mitmete sõltuvuste ja probleemidega võidelnud Mathers on saanud „jalad alla“. On teada, et naisel on olnud viimastel aastatel mitu raskemat perioodi – ta pidi eelmisel aastal matma oma ema ning päev pärast matuseid proovis Mathers endalt elu võtta. Samuti on räppari eksnaine varem tunnistanud, et läks oma elu kallale ka 2015. aastal.

Eminemi ainsa bioloogilise järeltulija Hailie Jade’i ema on aastaid Hollywoodi tähesärast eemale hoidnud ja eelistab elada tagasihoidlikku elu seal, kus ta üles kasvas. Kimi 27-aastane tütar ja maailmakuulus eksabikaasa elavad talle lähedal.

Eminemi ehk Marshall Mathersiga oli Kim suhtes juba noorena. Nad olid abielus aastatel 1999–2001 ja seejärel korraks uuesti 2006. aastal.

Allikate sõnul saavad eksabikaasad tänapäeval hästi läbi ja toetavad üksteist. Nad on mõlemad panustanud ka tütre Hailie Jade’i kasvatamisse. Hailiest on saanud sotsiaalmeedia mõjuisik ning ta juhib oma taskuhäälingusaadet „Just A Little Shady“.

Kimil on ka 21-aastane laps Stevie, kes on teatanud, et on mittebinaarne, ning teismeline poeg Parker. Kummagi lapse isaks ei ole Eminem.