Staarisaatest tuule tiibadesse saanud Ingmar Kiviloo õpib teisel kursusel Ameerika Ühendriikides prestiižses Berklee muusikakolledžis. „Tunnen, et see lugu on mu senikirjutatutest üks parimaid. See räägib ajast kui sellisest ning kuidas me kunagi ei saa tagasi juba olnud hetki ja mälestusi, kuid need jäävad igaveseks meiega ja meie südametesse. Kuulsin hiljuti üht ütlust, kuna inglise keeles on sõna olevik „present“ ehk tõlkes „kingitus“. Seega mõeldes selle peale väärtustame praegust hetke ja anname endast maksimumi, et jõuda oma eesmärkideni,“ ütleb Ingmar.

„Muusikavideo on filmitud Tallinnas koos Alice Aleksandridiga minu jaoks väga erilistes paikades. Kui videot vaadata, näeme seal praegust mind, aga ka minu nooremat ja vanemat versiooni. Oleme Pirita jõeäärsel maastikul, kus möödus minu lapsepõlv ning kus kirjutasin oma esimeste lugude sõnu. Edasi jõuame Vanalinna Hariduskolleegiumis minu tegelikku klassiruumi ehk kooli, kus käisin esimesest viimase klassini. Video lõppeb suursuguselt Alexela kontserdimajas, kus ka minul on olnud au üles astuda näiteks 10-aastaselt oma bändiga. Tegemist oli minu esimese suurema esinemisega 2014 Eesti Laulu finaalsaates noortebändide etteastena.

Viimistlesime seda lugu kaua. Oma osa andsid sõbrad Ameerikas, nii trummid kui kitarr ja salvestus on koolikaaslaste poolt tehtud. Salvestasime Berklee salvestusstuudiotes, mis on tõesti maailma tasemel koos Prantsuse päritolu helindaja Théo Laurent-Vitalega. Leian, et olen endiselt lähemale jõudmas muusikastiilile mida jäängi kirjutama.“