Katri Raik räägib, et kuigi ta ei tööta enam linnapeana, on tema elu praegu veel sama kiire kui ametis olles - tegelema peab vanade lubaduste, uute plaanide ja kokkupuudetega. „Aga selge, et uus elu tuleb rahulikum. Linnapea töö on täiega 24/7. Hommikul ja päeval neli-viis koosolekut ja kohtumist – Narva on moes, seega käib palju külalisi –, õhtul mõni üritus või poliitkohtumine. Ma loodan, et saan oma elu ja sõbrad tagasi. Saan jälle käia jala, sest ei ole kogu aeg kuhugi hilinemas. Ja mul kaob see tunne, et kõik on tegemata,“ ütleb Narva raudne leedi.

„Ma arvan, et tagasilöök ja kerge masendus on veel ees. Luban endale olla õnnetu ja ka solvunud. Aga välja ma seda naljalt ei näita. Praegu vaatan õhtuti suvekodu terrassil mulle laupäeval kingitud 250 roosi, see oli narvalaste aktsioon, ja saan aru, et ma ei saa alla anda. Ja kui sellest ei piisa, siis mõtlen, et laupäeval sõitsid Eesti ja minu pärast Narva Eesti Üliõpilaste Seltsi meeskoori mehed ja saatsid mind lauluga volikokku,“ lausub Raik veel.

Tema edasised plaanid on seotud Narvaga - ta jääb linna, selle poliitikasse ja asub Narvas tööle. „Kahjuks ei saa ma täpsustada, mida konkreetselt tegema, aga see selgub lähiajal,“ tõdeb Raik ja lisab, et tema jätkab Narvas.

Loe Katri Raigi mõttemõlgutusi edasi värskest Kroonikast!

Jaga
Kommentaarid