Vastuoluline 44-aastane naine istub kohtunikutoolis Venemaal eetris olevas saates „Sa oled super"!“, kus lapsed demonstreerivad oma lauluoskusi. Tegemist pole aga sugugi esimese korraga, kui Lorak on vaatajad välja vihastanud, vaid mõned nädalad tagasi oli lauljatari seljas samuti paljastav kostüüm, mis sai palju kommentaare eelkõige neil vaatajatelt, kelle lapsed on saate suured fännid,.

Sel korral otsustas lauljatar, et paneb lastesaate jaoks selga musta komplekti, mis paljastab täielikult tema kõhu ning on üleüldiselt seksika alatooniga. Naise keskosa rõhutas kalliskividest tehtud aksessuaar, mis tema piha ümber oli pandud.

„Mis põlvkond meil kasvab, kui lapsed praegu poolalasti Lorakut peavad vaatama,“ imestas üks netikommentaator naise välimuse üle. Teine sõnavõtja oli kindel, et lauljatari tuleks kohtunikutoolist välja visata. „Tal pole siin kohta,“ ütles ta. Teised aga kritiseerisid telekanalit, kes selliseid riietusi oma eetrisse lubavad. Nende sõnul ei tohiks seda lastele edastada. „Kes seda üldse sellisel kujul edastas?“ Kahju“, ei varjanud üks vaataja oma kriitikat.

Ka mõne nädala eest saabus Lorak saate salvestusele ülimalt seksikas kleidis, millele andsid tooni juurde ka läbipaistvad kindad, mida naine kandis. Tol korral ei näidanud lauljatar aga palju paljast ihu, vaid pigem vihastas inimesi see, et naise riietus oli väga kitsas ning lastesaates võiks üldse kanda midagi, mis ei rõhu telenäo seksapiilile.

Pärast Ukraina sõja algust mõistis Lorak Venemaa tegevuse hukka, kuid ta pole siiani lõpetanud Venemaal elamist ning seal töötamist. Eelmise aasta oktoobris otsustas Ukraina valitsus kehtestada Lorakile sanktsioonid.