Andrei ja Ksenija abiellusid 2018. aastal. Nende liit sõlmiti suurejoonelise tseremooniaga Issanda Muutumise kirikus ning pidu peeti Mustpeade Majas. Balta pruutneitsi rollis oli edukas muusikamänedžer Sandra Sersant. Oma kohalolekuga austasid paari ka Eesti kergejõustikuliidu president Erich Teigamägi, kümnevõistleja Janek Õiglane ja olümpiasangar Allar Levandi.

„Ilusat viiendat pulma-aastapäeva, mu arm, tantsime edasi!“ kirjutas Balta Instagramis, jagades klipikest endast ja Andreist tantsimas.

Balta ja Nazarovi suhtest sahistati pikka aega, ent 2008. aasta suvel said kaua kestnud kuulujutud lõpuks vastuse. Esialgu treenis Baltat Nazarovi toonane abikaasa Remigia, kuid ootamatult lahvatas Ksenija ja Andrei vahel armuleek. „Läbi spordi sain enda eluteele kaaslase ja ankru, kes on mind alati toetanud. Tore on see, kui leiad inimese, kes sind päriselt mõistab,“ ütles Balta toona.

Paari esiklaps Kira nägi ilmavalgust möödunud aasta veebruaris. 36-aastase Ksenija jaoks on tegemist esimese järeltulijaga. 58-aastasel Andreil on eelmisest abielust poeg Deividas Nazarovas, kes on Leedu korvpallur. Balta tunnistas Kristjan Jõekalda saates „Kümme kaadrit“, et tal on suhteliselt palju magamata öid ja teda räsib meeletu väsimus. „Ma ei teadnud, mida see endaga kaasa toob, aga olen igati rahul. Ta kasvab nii kiiresti, et ma ei jõua talle järele enam,“ rääkis Ksenija ja lisas, et tütrekesel on juba olemas ka Nike ketsid. „Kui mina sain oma esimesed Nike ketsid 14-aastaselt, siis Kira sai need juba 10-kuuselt. Aeg on edasi läinud,“ naljatles ta.

Kristjan Jõekalda küsimuse peale, kas Kira liigub edasi ema jälgedes, vastas Balta naerdes, et Kira valib ise oma elutee. „Kõik need otsused teeb ta ise. Ma katsun teda suunata ja olla hea lapsevanem. Eks see saab olema raske,“ nentis Ksenija.

Jaga
Kommentaarid