Tänavu Kroonika poolt aasta suunamudija tiitliga pärjatud Kristjan Jõekalda jagas sotsiaalmeedias vahetult enne reisile suundumist oma muljeid ja jättis ka oma jälgijatele toreda sõnumi. „No nii, kallid sõbrad! Minek! Järgmised kolm nädalat olen ma koos Teeduga Kaukaasias,“ lausus Kristjan reipalt Tallinna lennujaamas filmitud postituses.

„See tähendab ainult üht - kui te mulle kirjutate Instagrami, siis ma arvatavasti nii kiiresti ei suuda sellele kõigele reageerida nagu vanasti. Ma ei tea, kas seal üldse mingit levi on. Võib-olla kui mingisugune lammas või lambakari suudab telefonisignaale edasi anda, võib-olla siis sealt mingisuguse ühenduse saab,“ sõnas Kristjan veel ja lubas võimaluse korral postitada oma jälgijate jaoks mõned pildid ja videod reisist. „Näeme kolme nädala pärast! Pidage vastu ja kohtume juba oktoobri lõpus!“ lausus reisisell veel.

Kristjan Jõekalda edastas sotsiaalmeedias oma jälgijatele toreda sõnumi enne reisile suundumist

Kristjan Jõekalda, Teet Margna ja nende võttetiim võtavad uue „Kahe kange“ reisisaate linti seekord Taga-Kaukaasias. Uue reisisaatega avastatakse kõike, mida on pakkuda nii Aserbaidžaanil, Gruusial kui ka Armeenial. „Meie meeskond. Saame hakkama,“ kirjutas Kristjan pildi juurde, kus on näha tervet saatetiimi, kes reisi ette võtab.

"Kahe kange" tiim asus Taga-Kaukaasiasse teele

Nädal tagasi Kroonikale antud intervjuus muljetas Teet Margna eesootavast reisist rohkem. Ta tõdes, et reisitakse piirkonda, kus on hetkel väga ärevad ajad.

„Me teame, mis toimub Mägi-Karabahhis, kus Armeenia sõjavägi just andis alla ja lahkus sealt regioonist ja Aserbaidžaan võttis selle enda kontrolli alla. Me teame, kui ärevad on sündmused Armeenias, kus on praegu riigipöörde võimalus õhus. Loodame, et seda muidugi ei juhtu, aga igal juhul on seal praegu väga pinevad ajad. Ma loodan, et need ei ole igas piirkonnas, et me näeme endiselt inimesi rõõmsatena ja oma tavaelu elamas. Igal juhul, ma olen väga põnevil meie eeloleva reisi osas!“ muljetas Teet toona.

Loe Teet Margna muljetest enne reisi pikemalt edasi SIIT!