Eelmise nädala laupäeval eetrisse läinud „Õnne 13“ telesarjas ei teinud kaasa Marika Korolev-Pihelpuu kehastatav tegelane Evelin. Episoodis peetud vestlustest koorus välja, et Evelin on reisinud välismaale ja peatub mõnda aega Inglismaal, kus õpib enda jaoks midagi uut.

Televaatajaid pani armastatud tegelase puudumine aga muretsema – kas Evelin on sarjast välja kirjutatud? Kroonika pöördus „Õnne 13“ sarja stsenaristi Andra Teede poole, kes selgitas lähemalt, kuhu on Evelin ehk Marika Korolev-Pihelpuu sarjast kadunud.

„Sarjas on ligi 30 aktiivset karakterit, aga igas episoodis 8–12 tegelast. See tähendab, et iga tegelane igas osas nagunii ei ole. Tähtsamad tegelased nagu Laine, Alma, Allan ja Mare figureerivad tihemini, kaugemad aga harvem. Evelin on olnud sel hooajal esimesest kümnest osast viies, mis teeb tema kohta üpris palju, nii et tegelikult ei saaks kuidagi öelda, et ta kadunud on,“ sõnas Teede ja lisas, et viimases episoodis ei olnud ligi 30 tegelast arvestades Evelini jaoks lihtsalt ruumi.

Pidev Evelini Inglismaal viibimise mainimine tekitas aga televaatajates küsimuse, kas Evelin on hooaja lõpuni „Õnne 13-st“ välja kirjutatud. Stsenarist Teede rahustas televaatajaid ja kinnitas, et Evelin ei ole sarjast välja kirjutatud. „Evelini näeb kindlasti veel ja mitte mõnes, vaid paljudes episoodides,“ täpsustas ta veel.

Evelini tegelaskuju suurtel fännidel tasub vaadata episoodi, mis läheb eetrisse 14. oktoobril – seal pidi Marika Korolev-Pihelpuu taas kaasa lööma.