Sanna postitas täna veel pilte ja videoid Pariisi moenädalast. Ühe video peal on näha, kuidas Sanna istub Kim Kardashianist ja Anna Wintourist teisel pool catwalk'i. Viimase video peal jagab Sanna oma jälgijatele õhusuudluse.

Moeetendust väisasid veel paljud teisedki kuulsused: Victoria Beckhami abikaasa, endine jalgpallur David Bechkam, Kris Jenner koos elukaaslasega ja näitlejanna Eva Longoria.

Kim Kardashian hilines paarkümmend minutit etendusel ning tema tõttu viibis ka moeetenduse algus. Ta pandi istuma Anna Wintouri kõrvale, kuid maailma üks mõjuvõimsamaid moeinimesi Kardashianit ei tervitanud. Annal ja Sannal on aga soojemad suhted, sest Soome endine peaminister jagas enne moeetendust endast ja Vogue'i peatoimetajast selfie't oma Instagrami storys.

Anna ja Sanna

Eelmisel nädalal selgus, et Sanna Marin sõlmis talendiagentuuri Range Media Partnersiga lepingu, kuhu alla kuulub palju teisigi staare, vahendab Variety.

Agentuur Range aitab poliitikul uurida võimalusi meedias ja meelelahutuses, sealhulgas televisioonis, filmis, muusikas ja brändipartnerluses.

Teised staarid, kes Range Medias on: Emilia Clarke, Bradley Cooper, Johnny Depp, Tom Hardy, Stephan James, Anna Kendrick, Taylor Kitsch, Keira Knightley ja paljud muud.