Õpib piloodiks

Kanal 2 „Õhtu!“ saatejuht Jüri Butšakov on avastanud enda jaoks hobina purjetamise ja käib ka väikelaevajuhi kursusel. Tema kaassaatejuht Robert Rool (pildil) on aga veel kõrgema lennuga - tema õpib piloodiks, et taevalaotusi vallutada.

„See on jaburalt uskumatu, aga minust saab piloot! Nordic Aviation Academy hakkab mind õpetama ja hiljemalt kevadel pean oma käekestega ühe linnu Tallinna lennuväljal maandama!“ kirjutas Robert sotsiaalmeedias.

Kihlus kallimaga

Eesti kõige edukam nais-kettagolfar Kristin Tattar ütles oma elukaaslase Silver Lätti ettepaneku peale saada tema naiseks „jah“ USAs Põhja-Carolinas Grandfatheri mäe tipus. „Alguses tavaline tundunud õues veedetud päev osutus minu elu üheks suurimaks üllatuseks. Kui jõudsime mäe tippu, laskus Silver põlvele ja palus mul temaga abielluda. Muidugi ütlesin jah!“ kirjutas Kristin Instagramis.

Kristin Tattar
Kristini kihlasõrmus.

Täpsutus!

Kroonika eelmises numbris lipsas sisse kahetsusväärne viga, kui kutsusime oma lugejaid üles toetama tuntud treenerit ja endist kulturisti Marek Kalmust, kes võitleb maksavähiga. Teksti viimasesse lausesse sattus Mareki asemele kogemata hoopis nimi Ain. Vabandame Mareki ees!

Praeguseks on Marek andnud sotsiaalmeedias juba teada, et sai toetajate abiga ravimiks vajaliku summa kokku.

Marek tänab oma toetajaid!

Marek Kalmus võitleb vähiga.

Jaga
Kommentaarid