2020. aastal Ville Valo poolt loodud sooloprojekt VV andis sel aastal välja oma esimese albumi Neon Noir. Kontserdil tulevad esitusele nii uue albumi lood kui kõik HIMi suurhitid.

Ville Valo esines HIMiga Eestis esimest korda 2000. aastal ning viimati 2010. aastal Tallinna Lauluväljakul Õllesummeril.

Ville Valo alustas muusikuteed 1991. aastal oma kodulinnas Helsingis. 1997. aastal lõi ta bändikaaslastega HIMi, lastes samal aastal välja oma esimese plaadi “Greatest Lovesongs Vol 666“.

2000. aasta album “Razorblade Romance“ tõstis HIMi kiirelt gooti rokkmuusika skeene liidrirolli. Plaat osutus ülipopulaarseks mitte ainult kodumaal, vaid ka paljudes Euroopa riikides ning lõi läbi ka USAs. HIM oli esimene USAs Kuldplaadi staatusesse tõusnud Soome artist. Just selle plaadi lood “Join Me in Death“, “Poison Girl“, “Right Here in My Arms“ said HIMi kaubamärgiks.

Järgnesid edukad aastad nii loomingus kui kontserttuuridel üle maailma. HIM esines kuni 2017. aastani, mil bänd otsustas lõpetada tegevuse.

2020. aastal alustas Ville Valo soolokarjääri võttes lavanimeks VV. Käesoleva aasta alguses ilmus ka VV esineme album “Neon Noir“. Fännide hulgas on albumilt väga populaarseks saanud nimilugu “Neon Noir“ ja “Loveletting“.

„The Neon Noir“ mahukas maailmatuur sai alguse selle aasta augustis Euroopas ning liigub sügisel Põhja- ja Lõuna-Ameerikasse. Ville Valo naaseb bändiga järgmisel kevadel Euroopasse, mille raames esineb ka Tallinnas. Maailmatuur saab punkti mais legendaarses Royal Albert Hall-is Londonis.

Tallinna kontserdi piletid on tänasest eelmüügis Piletilevis.