Teet teatas Instagrami tehtud postituses, et nad Kristjaniga on jõudnud sihtkohta ning veedavad aega Kaspia mere kaldal. „Vaikus enne tormi,“ on ta kirjutanud postituse juurde. Fotol on nad küll üdini tõsised, kuid võib kindel olla, et „Kahe kange“ uus hooaeg tuleb sama humoorikas kui varasemad.

Teedu Instagrami postituse juurde on üks fänn jätnud kommentaari, mis paneb armastatud saatejuhte teise pilguga vaatama. Nimelt leiab too kommentaator, et Teet ja Kristjan on hakanud ühte nägu minema. „Aja jooksul on need mehed teineteisega kuidagi väga sarnaseks muutunud. Good luck and break a leg,“ seisab kommentaaris.

Tähelepanek on üllatav, on ju Teet ja Kristjan olnud karjääri vältel nii välimuselt kui ka isiksuselt täiesti erinevad. Teet on pikem ja sihvakam ning iseloomult vaoshoitum, aga Kristjan on olnud rõõmupall, kes on hea meelelahutuse nimel olnud valmis kõigeks. Nende erinevus ongi olnud trump, miks nad on koos nii populaarseks ja armastatuks saanud. Kui aga saatejuhtide värsket pilti vaatama jääda, peab tõesti tõdema, et nad on sarnaseks muutunud.