Näitleja Leonardo DiCaprio kehastas "Titanicu" filmis Jack Dawsonit, kes oli lihtne ja vaene noormees. Ta tuli 20-aastaselt kurva saatusega laeva pardale ja reisis laeval kolmandas klassis. Laeval kohtus ta Rose Dewitt Bukateriga, kellega kujunes välja lühike, kuid tõeliselt südamlik armulugu.

Kuigi DiCaprio kehastatud Dawson oli mees, kel hinge taga palju raha polnud, võivad nüüd tema riided minna tõeliselt krõbeda hinnaga müüki, kirjutab TMZ. DiCaprio kantud kuulus kostüüm pannakse järgmisel kuul oksjonile ja ennustuste kohaselt jääb võidupakkumine kuhugi 115 - 230 tuhande dollari vahele.

Enamasti kandis DiCaprio filmis näideldes sametist pükstes, tunkedes, vestis ja pikkade varrukate nööpidega särgis. Tema riiete etikettidel on kirjas "Mr: Leonardo DiCaprio" ja kuupäevaks on märgitud 1996. aasta august.

DiCaprio "Titanicu" filmi kostüüm on osa Propstore'i eesootavast oksjonist, mis Londonis toimub. Kokku müüakse seal eelduste kohaselt ligi 13,8 miljoni dollari eest filmides ja televisioonisarjadest tuntud esemeid. Näiteks otsitakse oksjoniga omanikku "Star Wars: A New Hope" filmist tuntud tegelase C-3PO valgustatud peale, mis oksjonimaja hinnangul müüakse maha umbkaudu 1,15 miljoni dollariga.

Filmides ja telesarjades kasutatud esemete oksjon toimub Londonis 9.-12. novembril.