Juulis selgus, et Ariana Grande uus silmarõõm on tema kaasnäitleja Ethan Slater, kellega koos löödi kaasa filmis "Wicked". Nende armuleek on järjest tugevamaks muutunud ja teineteise armunud paar on nüüd kokku kolinud ja elavad koos New Yorgis.

Briti väljaanne Mirror kirjutab, et väidetavalt olid Ariana ja Ethan kokku kolinud eelmisel kuul ja nende armastus on aja jooksul järjest enam kasvanud. Ühe paari tundva allika sõnul mõjuvad laulja ja näitleja teineteisele tõeliselt hästi.

Ethan oli hiljuti ka oma tulevasele eksnaisele Lilly Jayle ja sõpradele teatanud, et elab Arianaga koos New Yorkis. See, et Ariana ja Ethan kokku sobivad, pole märkamata jäänud ka lauljanna lähedastele. "Kõik Ariana sõbrad armastavad teda," teadis üks paari tundev allikas rääkida.

Ariana Grande abiellus Dalton Gomeziga 2021. aasta maikuus lauljatari Californias Montecitos asuvas häärberis. Nende suhe sai alguse aasta varem ning 2020. aasta jõuludeks olid nad juba kihlatud. Enne Gomeze leidmist oli Grande suhtes koomik Pete Davidsoni ja varalahkunud räppari Mac Milleriga.

Ethan Slater oli varem abielus oma keskkoolikallima Lilly Jayga, kellega nad 2018. aasta novembris abieluranda sõudsid. Eelmise aasta augustis sündis paari esimene laps. Ethan ja Ariana ei alustanud oma suhet aga pettes - nad olid oma eelmistest kallimatest lahku läinud enne oma suhte alustamist.