Augusti alguses kihlunud paar särab iga uue Instagrami postituse peal veidi eredamalt. Eile õhtul jagas Catherine Olegi sünnipäeva puhul intiimset momenti, kus paar Hiltoni peegli ees poseerib. "Püüdmas maagilisi momente oma eluarmastusega," kirjutas ta postituse pealkirjaks.

Raudvere tegi kihlusuudise teatavaks sotsiaalmeedias, kui avaldas Instagramis postituse, kus näitas kihlasõrmust. Fotol hoiab ta ühte kätt ümber Olegi ja mehe käsi toetub tema omale. Mõlemad naeratavad pildil rõõmsalt.

„Üks neist maagilistest päevadest mu elus, mida ma hindan igavesti,“ alustas noor neiu oma postitust sotsiaalmeedias. „Ütlesin „Jah!“ lõpututele naeratustele, õrnadele kallistustele ja armastusele hingematvalt kaunil La Gomera saarel, kui minu unistuste mees põlvitas mu ees sõrmusega,“ kirjutas Catherine veel.

Catherine ja Olegi suhe tuli avalikuks selle aasta jaanuaris, kui neiu avaldas sotsiaalmeedias foto koos ettevõtjaga. Ettevõtja ja noore pruudi vahel tundus olevat vägagi kuum leek, sest Instagrami postituses rääkis Catherine kõige tugevamast tundest ehk armastusest. „Armastada ja olla armastatud on nagu tunda päikese mõlemat külge,“ on ta kirjutanud foto juurde, mis kujutab teda Olegiga õrnutsemas.

Nende võimalikust suhtest hakkasid kuuldused levima mullu. Meedia kajastas, et Sõnajalg on leidnud armuõnne endast tunduvalt noorema pruudiga.

Sõnajalg kinnitas eelmise aasta septembris, et on tõesti uues suhtes, kuid ei paljastanud, kes on tema väljavalitu.