Kaisa Oja-Mehine teatas restoraniga lõpparve tegemisest oma Instagrami kontol, kuhu tegi südamliku postituse ja tänas kõiki, kes temaga Meat Marketi finantsjuhi ametiajal olid.

"Minu 10-aastane teekond Meat Marketis on läbi saanud. Ma tänan igat üht, kes on minuga sel teekonnal käinud. Siin on palju mälestusi, mida endaga kaasas kannan ja rõõmuga meenutan. Aitäh ka nendele, kes mu kannatuse proovile panid ja kurja-Kaisa välja meelitasid (harv nähe)," kirjutas Kaisa sotsiaalmeedias.

"Kogu teekond on voolinud minust kindlasti parema inimese ja meeskonnamängija. Aitäh Alena Oja ja Joel Ostrat usalduse ja võimaluse eest, mille andsite 28-aastasele tantsutreenerile väljakutsete rahuldamiseks ja enda proovile panekuks. Selline ma olen… jälle uute väljakutsete jahil," sõnas ta postituses, millel oli lisanud pildi, kus poseerib koos Joel Ostrati ja Alena Ojaga.

Oma tööst rääkis Kaisa Oja-Mehine lähemalt koos abikaasa Marko Mehisega eelmise aasta detsembris Kroonikale antud intervjuus. Seal kirjeldas ta oma Meat Marketi tööd lähemalt ja rääkis, kuidas sai tantsijast hoopis Tartu hinnatud restorani finantsjuht. "Mingil hetkel soovisin teha „normaalse“ inimese tööd, et ei peaks alati poole öö ajal lõpetama ja saaks vahel teatrisse või kontserdilegi,“ rääkis Kaisa tollal.

Õige ruttu mõistis ta aga, et on kontoritööks liiga loominguline inimene, ja otsustas jätkata ka tantsimisega. Nii läkski, et selle asemel, et saada „normaalse“ inimese töögraafikut, tõuseb Kaisa kell 6.30 ja lõpetab õhtul kell 21. „Olen rahutu hing ja tööloom, mulle meeldib, kui kogu aeg on tegevust,“ sõnas ta siis.