Mitmed Ameerika väljaanded vahendavad, et popstaar Britney Spearsi isa Jamie Spears viidi haiglasse bakteriaalse infektsiooni tõttu. Väidetavalt oli Jamie tervislik seisund väga halb ja raske olnud. "Jamie on kannatanud raske infektsiooni all, mis vajas operatsiooni," avaldas üks allikas väljaandele Page Six. "Ta on olnud haiglas mitu nädalat spetsiaalses infektsiooni osakonnas," sõnas ta veel.

Viimaste uudiste kohaselt on Jamie seisund õnneks paranenud ning ta on nüüd ambulatoorse ravi osakonnas.

Esimesed teated lauljanna isa kehva tervise kohta hakkasid laekuma augustis ning tollal kirjutas TMZ, et Jamie viidi haiglasse juba mitu kuud tagasi. Siis maadles Jamie tüsistustega, mis tekkisid tal 2000ndate keskel põlveliigese asendamise tõttu.

Tollal avaldasid mitmed allikad, et Britney isa Jamie on kaotanud enam kui 10 kilogrammi ja näeb välja ekstreemselt kõhn. Jamie muutunud välimust oli märgatud siis, kui ta ühte raviasutust külastas.

Pärast seda, kui Jamie tütar Britney oma isa eestkoste alt 2021. aasta septembris vabanes, on Spearside perepea hoidnud madalat profiili. Siis väitis popstaar, et isa oli tema isiklike, meditsiiniliste ja finantsiliste otsuse kontrollimisel teda ära kasutanud. Britney oli oma isa eestkoste all alates 2008. aastast ehk Jamie kontrollis lauljatari elu ligi 13 aastat.