Küsimusele, kuidas leida paarilist, vastas Järva: "Töö juurest. Siis teine variant on kuskilt sünnipäevapeolt. Ma olen ka omal nahal mõlemat tunda saanud. Mina olen seda meelt, et väljastpoolt Tinderit leiab endale ka mehe," ütles Järva.

Mis on Marise lemmikvein? "Ma ütlen, laias laastus punane vein. Ma olen nendes nimedes halb, ma tunnen hea veini pakendi järgi ära."

„Ühel hetkel avastasin, et hindan oma aega valesti, sest kõik võtab ju aega - lapse kooliasjade üle vaatamine, pliiatsite teritamine, riiete vaatamine, hommikusöögi tegemine...Pisikesed asjad võtavad meeletult aega. Siis käin ja röögin seal kodus, aga ma ei taha selline olla. Ma ei taha end lapse peal välja elada,“ meenutas raadiohääl Maris Järva Kroonika podcastis talle omase avameelsusega väljakutseid, mida lapse esimesse klassi minek tõi ja kuidas ta selle üle elas.

Maris Järva jaoks tegi tütar Marliisi esimesse klassi mineku tunduvalt keerulisemaks tõik, et ta ärkab oma töö tõttu hommikul kell 4,45 ja alustab särtsakalt Sky Plusi Hommikuprogrammi juba kell 6.00.

Ta tunnistas, et kõige raskem oli loobuda päevastest uinakutest: „Kui varem läksin lasteaeda pool kuus õhtul, siis nüüd pidin arvestama sellega, et kool saab läbi kella ühe-kahe paiku. Varem tegin sel ajal uinaku, kuid nüüd mul seda aega enam polnud, sest pidin lapsele kooli vastu minema.“

Jaga
Kommentaarid