"Lavastaja mainis kevadel, et tükis on lapsed ja ta et sooviks, et oma maja näitlejate lapsed võiksid seal mängida. Ta küsis, et Elisabeth on täpselt õiges vanuses, et kas ta lööks kaasa ja mängiks minu tütart," rääkis Strandberg. Elisabeth oli isa pakkumisega nõus. "Elisabeth on tubli!" kiitis Strandberg oma tütart.

Strandberg ütles, et lisaks enda tütrele astub lavastuses “Leopoldstadt“ üles teisigi lapsi.

Kui raske on leida teatrilavale sobivat last? "See sõltub rolli suurusest. Tehakse ju prooviesinemisi, kui filmidesse või tükkidesse vajatakse suurtesse osadesse lapsi. Selliseid kuue- või seitsmeaastaseid kasutatakse vähe, sest nad on ikkagi päris pisikesed," ütles Strandberg.

Marion ja Priit Strandberg abiellusid 2016. aastal. "See oli pidu koos kirikliku laulatuse ja vägeva pulmatralliga Viljandimaal. Ma ei saaks enda kohta öelda, et olen romantiline. Pigem iseloomustab mind näitlejale omane olek, et ma ei lõpeta iseenda vaatlust kõrvalt. Jälgin end, genereerin pidevalt ja analüüsin. Olen pigem ettevaatlik. Abieluettepanekut kui elu üht olulisemat sammu vaagisin samuti päris pikalt, ent astusin selle justkui spontaanselt," rääkis Strandberg 2020. aastal Kroonikale.

Paaril on kaks kuningliku nimega last - Elisabeth ja Georg.

Jaga
Kommentaarid