Karmeni sõnul on tema 100% Mulberry siidist tooted väärtuslikud ja sobivad hästi nendele naistele, kes hindavad puhkust, mugavust ja luksust. Ta on sügavalt veendunud, et kaunid, mugavad ja kvaliteetsed pidžaamad on rohkem kui lihtsalt rõivad. Kollektsioon ei ole loodud vaid magamistoa seinte vahele – siidriiete mugavust saab nautida ka kodust väljaspool, kombineerides pidžaamat ka kontsade või tennistega.

“Hea uni on osa enesehooldusest ning siidist magamismaskid loovad ideaalsed tingimused sügavaks ja taastavaks uneks, mis omakorda tagab hommikul hea enesetunde ja energia kogu päevaks, et olla parim versioon iseendast,“ rääkis Karmen.

Karmen Pedaru kollektsioon on toodetud 100% Mulberry siidist, mida peetakse sageli paremaks teistest siidiliikidest tänu selle peenele tekstuurile, loomulikule läikele ja suurepärasele värvainete imendumise võimele. See on ka väga ihaldatud oma pehmuse, vastupidavuse ja hüpoallergeensete omaduste tõttu. Samuti omab see suurepäraseid temperatuuri reguleerimise omadusi. Mooruspuu siidi erakordne kvaliteet, luksuslik tekstuur ja looduslikud omadused muudavad selle sobivaks laia valiku toodete jaoks, sealhulgas riieteks, voodipesuks ja aksessuaarideks.

Mulberry siid toodetakse kodustatud siidiussi liigiga, mida tuntakse Bombyx mori nime all. Need siidiussid toituvad ainult mooruspuu lehtedest, mis tagab kõrgkvaliteetse siidikiu.

„Kaubamaja on läbi ajaloo väärtustanud Eesti moekunsti ja toetanud igakülgselt Eesti disainerite loomingut. Tallinna ja Tartu Kaubamaja Naistemaailmas on ka selleks loodud täiesti eraldi Eesti moekunstnike piirkond. Karmen Pedaru omanimeline kaubamärk tundus meile äärmiselt põnev ja kuna soovisime seda ka laiemalt oma klientidele tutvustada, siis sel sügistalvisel moehooajal leiab kollektsiooni meie pop-up alalt Tallinna Kaubamaja Naistemaailmas,“ sõnas Kaubamaja turundusdirektor Britta Ratas.

Karmen Pedaru pop-up pood jääb Kaubamajas avatuks 1. jaanuarini.