Äsjailmunud album “14/02“ on pühendatud Danieli pikaaegsele kaaslasele ja abikaasale Elerile ning on saanud inspiratsiooni kooliajal neiule kingitud mixtape’idest. „Lauludega saab öelda kellelegi miskit, milleks sul endal pole õigeid sõnu või julgust ja keskkoolis polnud mul kumbagi. Sellepärast otsustasingi ühele tüdrukule, kes mulle väga-väga meeldis, teha mixtape’i. Nii hakkasingi igal aastal just 14. veebruaril kinkima talle aina uusi kogumikke – sellest ka albumi nimi. Kui olin 17, salvestasin juba talle ka ühe enda laulu, mida vana nailonkeeltega kitarril mängisin ja kõrvetasin ka selle CD-le. Nüüdseks on möödunud palju aastaid, aga ma laulan ikka veel laule, mis räägivad temast,“ räägib Daniel albumi tähendusest. Kõrvetatud CD-dele valitud lood varajastest 2000ndatest on ühtlasi oma jälje jätnud ka albumi kõlapilti.

Albumil “14/02“ on kaheksa lugu, millest kõik on kirjutanud Daniel ise koostöös erinevate laulukirjutajate ja produtsentidega Hollandist, Rootsist, Soomest ja Eestist. “Milline privileeg oli töötada kõigi nende uskumatute talentidega, kes aitasid mu toored ideed millekski terviklikuks muuta. Clifford Goilo, kes produtseeris viis lugu kaheksast, tegi tõesti täiesti suurepärast tööd. Tema mitmekülgsus ja võime laulu keskel žanre vahetada oli kuidagi nii vabastav ja andis tooni kogu albumile. Olen õnnelik, et Ashley Krajewski lisas oma puudutuse kõigile nendele lugudele, miksides kogu albumi. Tema võime sõlmida lugude ühendusniidid oli väga väärtuslik,“ räägib Daniel.

Albumilt, mis on välja antud koostöös Suurbritannia plaadifirmaga NCS (NoCopyrightSounds), on varasemalt ilmunud singlid “Down For Anything“, “Clown Around“ ja vaid paar nädalat tagasi ilmavalgust näinud laul “Honey“.

Värsket albumit ühes varasemate lemmikutega Daniel Levi bändi esituses saab kuulda ka novembris toimuvatel esitluskontsertidel. 3. novembril esinetakse Pärnus Wunderbaaris, 8. novembril Helsingis Semifinalis, 9. novembril Tartus ERMis ja 11. novembril Tallinnas klubis D3.