Anett postitas Instagrami foto endast ja tema ning elukaaslase Brent Lepistu lemmikloomast ehk kass Pacost. Mõlemad, nii Anett kui ka tema karvane sõber nägid pildil veidi mossis välja. „Me oleme tegelikult sõbralikumad, kui välja paistame,“ kirjutas Anett pildi allkirjaks.

Aneti postitus on saanud tuhandeid laikimisi ja reaktsioone inimestelt üle maailma.

Kass Pacost rääkis Anett pikemalt hiljutises suures intervjuus ajakirjale Anne&Stiil, kus ütles, et karvapall asus nende juurde elama suvel. „Meil oli kokkulepe, et mina valin koera ja Brent kassi,“ rääkis Anett. „Ta on nii tubli kiisu. Kui ta üksi koju jääb, siis ainult magab. Ülemeelikuks muutub pigem siis, kui tahab tähelepanu. Näiteks vahel lööb hambad taime sisse, ise sügavalt silma vaadates,“ naeris kassilausuja. Kas lemmik on märk uuest, stabiilsemast elust? „Jah,“ nentis ta. „Ma poleks kunagi tahtnud võtta looma nii, et ise olen ära ja tema aina igatseb.“

Seda, et tema uus armastus Paco - ei, intriigi ei maksa siit otsida, Brent on ka endiselt veel pildil - vahel ülemeelikuks muutub, oli näha ka Aneti saabudes intervjuule. Nimelt oli kõuts ära kriimustanud Aneti käed. Loodetavasti ei olnud see armukadedusest Brenti vastu.