Tegelikult pidi turnee startima juuli keskel, aga juuni lõpus teatas Madonna, et lükkab selle edasi. BBC kirjutas siis, et lauljatari mänedžeri sõnutsi kimbutas Madonnat bakteriaalne infektsioon. Ta lisas, et Madonna peaks täielikult taastuma.

Lauljatari lähedaste sõnul püüdis Madonna olla sama aktiivne nagu temast nooremad popstaarid Taylor Swift (33) ja Pink (43). Aga pingutas kokkuvõttes üle ja ka sel oli mõju tema tervisele.

Juulis pöördus Madonna fännide poole. Ta tänas oma Instagrami kontol inimesi, kes on talle saatnud positiivset energiat, tervendavaid sõnumeid ja julgustust ning palvetanud artisti eest. „Ma olen tundnud kogu seda armastust," kirjutas ta.

Tervisega oli Madonnal probleeme ka viimatise tuuri „Madame X“ ajal. 2019. aasta lõpus jättis ta talumatu valu tõttu ära mitu kontserti. „See valu, mida ma praegu tunnen, on kannatamatu. Seega pean puhkama ja arsti nõu kuulama, et parema ja tugevamana lavale naasta,“ lausus ta siis.

Briti meedia kajastab, et eilne kontsert kulges hästi ning publik oli väga rahul. Madonna esitas oma tuntumaid hitte läbi aegade.