„Lõputu teadmatus ja stress viib inimelude kaotuseni. Jää hüvasti, mu kallis abikaasa. Mu süda ja hing ei võta seda veel vastu, ma jään sind igatsema,“ kirjutas Loigo Facebookis.

„Ma ei tea, mida teha, kuidas olla ja kuhu valu välja elada… Ma lihtsalt ei tea, kuidas ma selle üle elan? Hing on kinni ja pisarad ei lõppe…“

„Mida ma nüüd teen?“ küsis Loigo lõpetuseks.

Jan ja Kristi abiellusid 10. mail 2019 Liu rannas Pärnumaal. Tegemist oli varalahkunud saatejuhi Signe Lahteini sünnikuupäevaga.

Pulma­pidu peeti maha Ojako turismitalus, mis pruutpaari soovil oli ehitud punaste ja valgete roosidega. Abielutõotuse pühaliku hetke tunnistajaks oli sadakond pulmakülalist. Peo kõrghetkeks kujunesid õhtuhämaruses süüdatud sajad küünlad, mille valgel saatsid külalised teele häid ja ilusaid soove.

Jan ja Kristi tajusid esmakordsel kohtumisel, et nad on kokku loodud. „Siiski võtsime avaldust sisse andes kuus kuud aega mõtlemiseks, et tajuda, kas soov on sama ka poole aasta pärast. Aga oleksime võinud abielluda ka meie tutvumise alguses, sest nii küpsetel inimesetel, kui meie oleme, ei ole kalduvusi testida. Sa tajud kohe ära, kas ta on nii-öelda oma inimene. Kui sul on olnud eelnev kooselu, sa oled lastega, sul on küpsus, sul on koht elus olemas, vastutustunne ja kohustused, siis sa ei tegele sellega, et mängida. Iga küps inimene tahab oma ellu rahu. Ta ei soovi konflikte, sest eelnevad elud on näidanud, et sobima peab kohe, mitte jäämagi testima. Küps inimene näeb läbi – teab, mida tahab ja mida ta enam ei taha. Janis on see olemas, mida mina tahan. Ka tema nägi minus seda, mida tema vajas. Küpsete inimeste elus on üllatusi vähe. Sellise ellusuhtumisega ei ole keeruline abieluni jõuda,“ rääkis Kristi 2019. aastal Kroonikale.

Jaga
Kommentaarid