Eelmisel nädalal väisas 33-aastane näitlejanna Julia Fox Ameerika Ühendriikides Brooklynis toimunud üritust, mis keskendus tema värskele raamatule. Nimelt tuli ta hiljuti välja oma raamatuga „Down the Drain“, kus ta räägib lähemalt oma elust, väljakujunemisest ja põhimõtetest. Viimasel ajal ongi ta oma raamatu pressituuriga kõvasti vaeva näinud ja seda ohtralt reklaaminud.

Üritusele saabus ta pluusis, mis pigem nägi välja nagu varrukatega rinnahoidja, mis tõi esile tema seljatätoveeringud. Jalas olid tal 200 dollarit väärt mustad Soreli saapad, vahendab Page Six. Kõige enam elevust ja seksikust pakkusid aga Julia püksid - need olid pikad ja musta toonid, kuid tagumiku peal ilutses südamekujuline väljalõige, mis näitlejanna tuharad paljastas.

Ka meigiga ei jäänud Julia tagasihoidlikuks. Tema rokiliku välimusega sobis kokku tumedam huuletoon. Aksessuaarina oli ta oma rõivavaliku juurde lisanud musta käekoti.

Julia Fox kogus eelmisel aastal tähelepanu tänu oma lühikesele suhtele räppar Kanye Westiga. Oma debüütrolli tegi ta 2019. aasta filmis „Uncut Gems“.