Meghan ja Harry tegelevad Ameerikas agaralt oma rebrändimisega ning on ühe kuningliku eksperdi sõnul sõlmimas koostööalast liitu tuntud mänedžeri Kris Jenneri ja tema tütre Kim Kardashianiga. Tema sõnul oleks see sõprus miski, mis võiks aidata Harryl ja Meghanil nende mainet Hollywoodis tõsta, vahendab Express.

Kris Jenneril on juba pikalt maine olla mänedžer, kel on võimalik saada tõeliselt häid kokkuleppeid tänu oma tugevale ja no-nonsense lähenemisele äriasjadele. Kardashiane ja siniverelisi tundva allika sõnul on ka praegu nii ja Jenner näeb vaeva, et aidata Sussexitel saada jalg ukse vahele televisioonimaastikul.

„See ei ole kokkusattumus, et Kardashianid liiguvad ringi samas seltskonnas nagu Meghani uus seltskond. See on hõlpsasti saavutatav, et need kaks perekonda ühineksid. Aga Kris ei taha liiga vara end liiga tugevalt peale suruda,“ teadis kuninglik ekspert rääkida. „Isegi kui see oleks vaid väike osa, oleks see Krisi jaoks suur võit. Äriline pool on nüüd töös ja see näeb väga tulus välja,“ lisas ta veel.

Expressi andmetel on läbirääkimised alles ideearenduse varases staadiumis ning Jenner läheneb asjale ülimalt taktitundeliselt. Siiski pole kinnitatud, et midagi konkreetset oleks praegu töös.